Стать
Виробники
Розмір
Всі товари /  / 

Маски гірськолижні


Сортувати за:

Маски гірськолижні

Без цього елемента гірськолижного інвентарю не обійдеться ні новачок, ні досвідчений спортсмен із багаторічним досвідом. Гірськолижні маски або окуляри виконують дві функції захисту очей:

  • захист від снігу, дощу та вітру;
  • захист від ультрафіолетового випромінювання.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете багатий вибір масок провідних європейських виробників спортивного інвентарю, які ретельно стежать за якістю своєї продукції абсолютно на кожному етапі виробництва. Наші кваліфіковані консультанти зі свого боку з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання, а також допоможуть вам підібрати гірськолижні маски, які ідеально відповідають вашим потребам і фінансовим можливостям.

Як правильно вибрати гірськолижну маску?

Перше правило: вибирати маску треба разом із шоломом, оскільки форма голови кожної людини індивідуальна, то одна й та сама маска у поєднанні із шоломом може одному підійти, а іншому ні, що в результаті не дозволить в повній мірі насолоджуватись спуском з гори, або взагалі призведе до аварійної ситуації.

По-друге, зверніть увагу на захист від ультрафіолетового випромінювання. В умовах розрідженого повітря високогір'я ультрафіолет стає в кілька разів небезпечнішим, ніж на рівнині. Крім цього, ідеальна білизна гірського снігу дозволяє відбивати максимум сонячних променів, що може призвести до так званої «полярної сліпоти». Це явище вперше виявили полярники, звідси й назва. І хоча через деякий час сліпота минає, але радість від відпочинку буде неповною. Правильно підібраний захист дозволить максимально захистити ваш зір.

Зверніть увагу на наявність поляризаційних фільтрів. Їхня присутність особливо важлива для людей з порушеннями зору. Фільтри гасять відблиски від сонячних променів і дозволяють бачити навколишню місцевість максимально чітко.

Важливе значення має захист окулярів від запотівання. У різних моделях гірськолижних масок із цим явищем борються по-різному. На деяких встановлюють дві лінзи з повітряним прошарком між ними - щось на зразок міні-склопакета, на інших на внутрішній бік лінзи наноситься спеціальний склад, що запобігає утворенню конденсату. На третіх масках передбачено систему вентиляції. Останній варіант є найякіснішим, хоча й найтехнічнішим складним, отже, такі гірськолижні маски є найбільш дорогими.

Сноубордична маска повинна мати максимально широкий периферійний огляд. Якщо маски гірськолижні, призначені тільки для класичного катання, можуть мати і обмежений огляд (це цілком достатньо), то любителям екстремальних гірськолижних дисциплін, до яких належить не тільки сноуборд, а й слалом, фрірайдінг та фрістайл, необхідно бачити всю панораму гірського схилу.

Якому виробнику віддати перевагу?

Визнаними лідерами у виробництві гірськолижних масок є європейці та американці. Багато брендів мають вже більш ніж вікову історію. До таких фірм належить французька Julbo и Bolle.

Гірськолижні маски в інтернет-магазині «Обійди світ»

Гірськолижні маски, купити які ви можете у нашому інтернет-магазині, надходять лише від перевірених постачальників та мають сертифікати якості. У нас ви знайдете щонайменше три десятки моделей. Лінзи масок виготовлені з полікарбонату високої міцності та оптичної чистоти. Ремінці зі зручними застібками дозволяють використовувати маски в поєднанні зі шоломами різних конструкцій, а система антизапотівання в деяких моделях двічі продубльована (вентиляція і спеціальне покриття). Крім цього, представлені в нашому магазині маски мають захист від подряпин на зовнішній стороні лінзи та 100-відсотковий захист від ультрафіолетового випромінювання, що зробить ваш відпочинок максимально ефективним та безпечним.!

завантаження...