Стать
Виробники
Усі бренди
Розмір
Всі товари /  / 

Спальні мішки


Сортувати за:

Спальні мішки

Досвідчені туристи знають, що жоден одяг не зігріє під час сну на природі. Спеціально для цього існує широкий вибір різноманітних спальних мішків. Вони відповідають всім необхідним вимогам температурного режиму та створені для підтримки балансу тепла тіла людини. Баланс означає, що кількість виробленого тілом тепла дорівнює кількості втраченого.

Якщо ви шукаєте якісний спальний мішок, радимо ознайомитись з асортиментом на нашому сайті. Ми представляємо продукцію провідних європейських і американських брендів, працюємо лише з офіційними представниками, що гарантує високу якість продукції, при цьому ціни лишаються в прийнятному діапазоні.

Правильний вибір спальних мішків

Перш за все, необхідно врахувати індивідуальні особливості організму. Повним людям краще обирати не самі теплі спальники, оскільки після важкого переходу тіло людини вночі виробляє більше тепла, ніж зазвичай. Жінкам рекомендується використовувати туристичні спальні мішки, які забезпечують тепло на 5 градусів більше, ніж чоловікам.

Вік – важлива категорія під час вибору спальника. Молодшим підходять стандартні температурні режими, а після 40 років варто обрати більш теплий мішок. Те саме можна порадити дітям: обирайте спальники з підвищеним тепловим режимом.

Дана категорія товарів класифікується за температурними характеристиками. Будь-який спальник має дві границі температури: комфорт та ліміт. Комфорт означає можливість зігріти людину під час сну, а ліміт – це граничне значення, при якому можна спати без ризику переохолодження. Це значення найбільш прийнятне для загартованих спортсменів і туристів на рівній місцевості.

З яких матеріалів виготовляють спальні мішки?

Наповнювач може бути синтетичним або натуральним (пух). Синтетика - від синтепону до більш дорогих наповнювачів Hollowfibre, HollowCore, POLARLOFT® Micro та інші. Пух має відмінні властивості по вазі, теплоізоляції, об'єму, але вартість його значно вища за синтетику. Якщо Ви обираєте пуховий спальний мішок, то варто пам'ятати, що не промокає тільки пух водо плаваючих птахів.

Синтетичний наповнювач – дешевший варіант. В більш низьку температуру, ніж -10 градусів потрібно обирати спальники із дорожчими утеплювачами типу Thermo Pro Loft®, Thermolite Quallo тощо. Ці спальні мішки швидко сохнуть.

Де придбати спальній мішок?

Перш ніж купити спальний мішок, варто впевнитись, що він підходить вам за розміром, якістю, температурним режимом. Все це легко зробити в інтернет-магазині «Обійди світ», де вам нададуть кваліфіковану консультацію у виборі туристичного спорядження. Абсолютно всі спальні мішки, що пропонує наш інтернет-магазин, відповідають міжнародним стандартам якості, тому будуть абсолютно безпечні для вашого здоров'я. Ми дбаємо про ваш комфорт і наш авторитет.

завантаження...